Kontakt

Studentski zbor je dostupan putem službene e-mail adrese zbor@zvu.hr svakim radnim danom.

Na mrežnim stranicama Studentskog zbora dostupni su kontakt podaci studentskih Predstavnika pojedinih studijskih godina, Predsjedništva Studentskog zbora i Voditelja studentskih sekcija.

Adresa: Mlinarska cesta 38, 10 000 Zagreb

 

Službeni adresar Studentskog zbora Zdravstvenog veleučilišta ak.godina 2017./2018.

 

IME I PREZIME

 

TITULA

 

BROJ MOB.

 

E-MAIL

1. Iva Kanaet Predsjednica SZZVU 0955129965 kanaet.iva@gmail.com
2. Bruno Kukić Zamjenik Predsjednice SZZVU 0955061781 brunokukic3@gmail.com
3. Stela Obradović Tajnica SZZVU 0989263185 stela.o22@gmail.com
4. Bruno Vučković Studentski Pravobranitelj 0953696344 brunovuckovic5@gmail.com
5. David Briševac

 

Predstavnik SE 1 098821720 brisevac.david@gmail.com
6. Vanessa Milan Zamjenica Predstavnika SE 1 0994222203 pmilan001994@gmail.com
7. Zlatka Belšak Predstavnica SE 1 (izv. gr. 1) 0912204332 zlatka.mirkovic@gmail.com
8. Josip Kos Zamjenik Predstavnice SE 1 (izv. gr. 1) josip.kos3@gmail.com
9. Ines Nedeljko Predstavnica SE 1 (izv. gr. 2) inesne@windowslive.com
10. Azra Kuštrić Skender Zamjenica Predstavnice SE 1 (izv. gr. 2) akskender@gmail.com
11. Lara Vorkapić Predstavninca FT 1 0913885980 vorkapic.lara@gmail.com
12. Bruna Kurelac Zamjenica Predstavnice FT 1 0955636479 brunakurelac@gmail.com
13. Zvonimir Volarević Predstavnik FT 1 (izv. gr. 1) volareviczvonimir@gmail.com
14. Mia Vidović Predstavnica MLD 1 0994444161 vidovicmia21@gmail.com
15. Mirela Tomić Zamjenica Predstavnice MLD 1 0996923839 mirela.tomic5@gmail.com
16. Ana Pleić Predstavnica RTG 1 0919185593 ana.pleic1@gmail.com
17. Ema Sesar Zamjenica Predstavnice RTG 1 0958569280 emasesar01@gmail.com
18. Michel Ivošević Predstavnik SAN 1 0995558885 michel.ivosevic0405@gmail.com
19. Matea Lenić Zamjenica Predstavnika SAN 1 0998026534 lenicmatea@gmail.com
20. Ana Bogić Predstavnica RT 1 0976305745 anabogic7@gmail.com
21. Karmen Gruica Zamjenica Predstavnice RT 1 0996967364 karmengruica98@gmail.com
22. Filip Kolenković Predstavnik SE 2 0994388123 christiankolenkovic@gmail.com
23. Ana Pavlović Zamjenica Predstavnika SE 2 0976523207 anapavlovic97@yahoo.com
24. Mario Pišković Predstavnik FT 2 0976094165 marek333.piskovic@gmail.com
25. Monika Škreb Zamjenica Predstavnika FT 2 0977123047 monikaskreb2907@gmail.com
26. Laura Nemčić Predstavnica MLD 2 091 183 0373 nemcic.laura@gmail.com
27. Tea Bunjački Zamjenica Predstavnice MLD 2 0955700580 teabunjacki@gmail.com
28. Zvonimir Gretić Predstavnik RTG 2 0914113335 zvonimir.gretic@gmail.com
29. Karlo Abramović Zamjenik Predstavnika RTG 2 0911992589 karlo.abramovic98@gmail.com
30. Petra Karija Predstavnica SAN 2 0912475888 petra.karija@gmail.com
31. Petra Miskić Zamjenica Predstavnice SAN 2 0911866421 petramiskic@icloud.com
32. Iva Hendelja Predstavnica RT 2 0953728984 hendelja.iva@gmail.com
33. Sara Ivaštinović Zamjenica Predstavnice RT 2 0977456779 ivastinovic69@gmail.com
34. Vesna Domladovac Predstavnica SE 2 (izv.gr.1) 0976715716 vesnadomladovac@gmail.com
35. Antonio Belinić Zamjenik Predstavnice SE 2 (izv.gr.1) 0993251145 antonio.belinic@gmail.com
36. Đorđe Ralić Predstavnik SE 2 (izv.gr.3) 0915064345 ralic.dj@gmail.com
37. Martina Pelko Zamjenica Predstavnika SE 2 (izv.gr.3) 0957518097

martinababic5@gmail.com

38. Ema Jurjević Predstavnica SE 2 (izv. gr. 2) 0977864956 emma8vg@hotmail.com
39. Kristina Bezjak Zamjenica Predstavnice SE 2 (izv.gr.2) 0953985023 primaljakristina@gmail.com
40. Ana Toljan Predstavnica FT 2 izv. 0911152703 anatoljan95@gmail.com
41. Marko Jošić Zamjenik Predstavnice FT 2 izv. 0916031030  marko.josic277@gmail.com
42. Dora Šamanić Predstavnica SE 3 0912311100 dorasamanic@gmail.com
43. Stjepan Milolović Zamjenik Predstavnice SE 3 0955129965 sstjepan.milolovic@gmail.com
44. Antonio Bogović Predstavnik FT 3 0989717321 antonio.bogovic97@gmail.com
45. Mario Tot Zamjenik Predstavnika FT 3 0995146419 mario.tot@gmail.com
46. Kristina Knežević Predstavnica MLD 3 0955396178 knezevic.kristina97@gmail.com
47. Ivona Šimić Zamjenica Predstavnice MLD 3 0953888325 ivona.simich@gmail.com
48. Matea Umbehend Predstavnica RTG 3 0998503528 mumbehend1@gmail.com
49. Dominik Razum Zamjenik Predstavnice RTG 3 0998299026 dominik.razum996@gmail.com
50. Sara Agović Predstavnica SAN 3 0919005775 agovic.sara@gmail.com
51. Karla Krivačić Zamjenica Predstavnice SAN 3 0991979572 karla.krivacic@gmail.com
52. Nina Novak Predstavnica RT 3 0989607525 novaknina275@gmail.com
53. Robert Domić Zamjenik Predstavnice RT 3 0995747482 robert.domic2910@gmail.com
54. Ljiljana Obradović Predstavnica SE 3 (izv. gr. 1) 0955235103 ljobradovic@hotmail.com
55. Karlo Kovačić Zamjenik Predstavnice SE 3 (izv.gr.1) 0953993914 karlo.kovacic93@gmail.com
56. Ines Batrla Predstavnica SE 3 (izv.gr. 2) 0989574683 batrla.ines@gmail.com
57. Nikolina Ferenčak Zamjenica Predstavnice SE 3 (izv.gr.2) 0956000302 nikolina.kordic@net.hr
58. Ana Hergešić Predstavnica FT 3 (izv.) 0911577395 hergesicana@gmail.com
59. Eric Mrdalj Zamjenik Predstavnice FT 3 (izv.) 0996839438 eric.mrdalj@gmail.com
60. Ivana Nožarić Predstavnica FT 3 (izv.) Pakrac 0995768367 ivananozaric89@gmail.com
61. Helena Vincetić Zamjenica Predstavnice FT 3 (izv.) Pakrac 0917301417 hhvincetic@gmail.com